جمعه، 28 آذر 1393 - 12:08   
  تازه‌ترین عناوین:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 13953دوشنبه، 15 اسفند 1390 - 06:52
حقوق بازنشستگان در سال 91 افزایش خواهد یافت
مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی نیروی‌های مسلح گفت: میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال جاری حدود 820 هزار تومان بود که در سال 91 افزایش خواهد یافت.
  

برنا به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار حسین دقیقی در نخستین همایش خیرین نیروهای مسلح در محل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح بدون اشاره به میزان این افزایش افزود: در زمان تاسیس سازمان تامین اجتماعی، میزان پرداختی حقوق کمتر از 10 هزار تومان بوده است اما اکنون واریزی حقوق کمتراز 500 هزار تومان نداریم.

وی با اشاره به کمک‌های دولت به صندوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح، گفت: دولت امسال، حدود 29 میلیارد تومان به تامین اجتماعی نیروهای مسلح پرداخت کرده است در حالی که ما حداقل سه برابر این رقم را تامین کرده و در بخش بازنشستگان هزینه کردیم.

سردار دقیقی خاطرنشان کرد: 24 هزار بیمار صعب‌العلاج در نیروهای مسلح داریم که شناسایی شده‌اند.

دقیقی در مورد وضعیت بیماران صعب العلاج تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: در طول یک هفته چندین میلیون تومان هزینه درمان بیماران صعب‌العلاج می‌شود.

وی ادامه داد: هزینه های درمان بیماران صعب العلاج بسیار بالا است و سازمان نمی‌تواند از این موضوع چشم‌پوشی کند.

سردار دقیقی ادامه داد: در سال 90 برنامه‌ریزی ما برای حدود 40 میلیارد تومان کمک به بیماران صعب‌‌العلاج بود که تاکنون نزدیک به 60 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان این‌که تا پایان سال 91 معسر در نیروی مسلح نخواهیم داشت، گفت: هنوز بانک اطلاعاتی ما در ارتباط با آمار دقیق تعداد معسرین در تامین اجتماعی نیروهای مسلح کامل نشده است.

سردار دقیقی با بیان این‌که در راستای حمایت از معسرین موسسه‌ای راه‌اندازی شده است گفت: تاکنون هشت موسسه غیردولتی برای افراد تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح طراحی شده است.

وی با اشاره به این‌که امروز هر خدمتی با مشارکت آحاد جامعه باید انجام شود، افزود: انجام فعالیت‌های حمایتی، امدادی و بیمه‌ای در راستای تامین معیشت پایه با در نظر گرفتن اصول اعتقادی جامعه هدف است.

سردار دقیقی در مورد وضعیت جانبازان تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیز گفت: دولت سال آینده برای کمک به جانبازان 90 میلیارد تومان در نظر گرفته و امید است خدمات بهتری را به جانبازان ارایه دهیم.

{%TAG_SHOW_TYPE_22_TAG%}
   
  
کلیدواژه ها: حقوق بازنشستگان - 91


اضافه نمودن به:               Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
یه کم واضح تر لطفا
 0       2 
بابا جان پیشکش اضافات بالاترا ز قانون شما حق ایثار مارا بدهید(مدت منطقه.اسارت.جانبازی) که عموم بازنشستگان نیروی مسلح داری حق ایثارند اما بی بهره. اقا معوقات ناشی از طرح هماهنگ را با پرداخت ماهانه حرام کردید لاقل باقی مانده را یکجا بدهید که ارزش خود را هم با توجه به تورم از دست داده است
 1       0 

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
 کد امنیتی:
 
 
 
 
© ایران دیپلماتیک 92-1389
info@irdiplomatic.com
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا